22 928
modifications
m |
|||
Ligne 29 : | Ligne 29 : | ||
| align="center" | 7 || 32.500 || 1337 Skillz | | align="center" | 7 || 32.500 || 1337 Skillz | ||
|- | |- | ||
| align="center" | 8 || 50.000 || | | align="center" | 8 || 50.000 || iddqd Skillz | ||
|- | |||
| align="center" | 9 || 70.000 || T3h Haxz0rz Skillz | |||
|- | |||
| align="center" | 10 || 90.000 || Pure Pwnage Skillz | |||
|- | |||
| align="center" | 11 || ? || These Skillz Go To | |||
|- | |||
| align="center" | 12 || ? || Real Ultimate Power Skillz | |||
|} | |} | ||
<!-- interlangue --> | |||
[[en:Gamer]] |