50
modifications
Ligne 2 : | Ligne 2 : | ||
{| align="left50%" class="wikitable" | {| align="left50%" class="wikitable" | ||
| bgcolor="#CCFFCC" | cellule 1 | | bgcolor="#CCFFCC" | cellule 1 | ||
|- | |- | ||
| cellule 2 | | cellule 2|-| bgcolor="#CCFFCC" | cellule 3|-| cellule 4 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCFFCC" | cellule 3 | |||
|- | |||
| cellule 4 | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
modifications