1 947
modifications
Ligne 54 : | Ligne 54 : | ||
|- | |- | ||
|style="background:#ffdddd"|<center> [[Fichier:Mode Difficile.png|25px]] 24, 25</center>||<center>20</center>||<center>16</center> | |style="background:#ffdddd"|<center> [[Fichier:Mode Difficile.png|25px]] 24, 25</center>||<center>20</center>||<center>16</center> | ||
|- | |||
!colspan=5| [[Eye of the North]] | |||
|- | |||
|style="background:#ffffcc"|<center> [[Fichier:Mode Normal.png|25px]] 20</center>||rowspan=2|[[Magie de l'illusion]]||<center>15</center>||rowspan=2|[[Magie de domination]]||<center>9</center> | |||
|- | |||
|style="background:#ffdddd"|<center> [[Fichier:Mode Difficile.png|25px]] 26</center>||<center>20</center>||<center>16</center> | |||
|} | |} | ||
modifications